Úvod Ať rok 2022 stojí za to!

Ať rok 2022 stojí za to!

23.12.2021

Drazí přátelé, obchodní partneři, klienti, za námi je další krásný rok plný nových příležitostí a zkušeností, zajímavých setkání i výzev. I přes to, že nás všechny zasáhla nekončící koronavirová krize, byl uplynulý rok úspěšný. Poptávka po nemovitostech byla obrovská, což přineslo spoustu výhod majitelům nemovitostí. Pro klienty hledající dokonalé bydlení byla situace na trhu tak trochu oříšek. Společně jsme ale vše zvládli na výbornou, a tak to má být.

Už teď s radostí vyhlížíme nový rok 2022, který přinese spoustu nových příležitostí. Čeká nás hned několik zajímavých projektů. Můžeme Vám prozradit, že jedním z nich je rozšíření spolupráce s developery. Díky tomu Vám budeme moci nabídnout nejžhavější nabídky nových bytů v Praze a okolí. Protože se tyto byty obvykle okamžitě rozprodají, nenajdete je v nabídce realitních serverů. Svým klientům se zkrátka snažíme nabídnout vždy něco navíc, co u jiné realitní kanceláře nenajdete.

Těšíme se na další společné cesty a přejeme Vám krásné svátky a vše dobré do Nového roku, aby byl příští rok šťastný, naplněný a úspěšný. Takže přátelé, ať rok 2022 stojí za to!

Realitní kancelář HOUSEin má za sebou stovky prodaných a pronajatých nemovitostí. Rádi pomůžeme i vám a prodáme nebo pronajmeme vaši nemovitost za nejlepší možnou cenu. Volejte klidně hned na telefon zkušené makléře pana Petra Procházku 777 211 511 nebo Adama Clouda 605 255 190 nebo pište email na [email protected] .