Úvod O nás Kdo jsme

KDO JSME

HOUSEin, jakožto člen realitní komory České republiky, je realitní kanceláří specializující se na prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí v nejzajímavějších lokalitách Prahy a České republiky.  Naše kancelář se nachází v krásné čtvrti vyhlášených pražských Vinohrad, nedaleko Riegrových sadů. Za dobu svého desetiletého působení si na pražském realitním trhu vybudoval svou pevnou pozici. Tím nejlepším měřítkem kvality jsou naši spokojení klienti, kteří se k nám rádi vracejí, a naše služby taktéž doporučují svým přátelům a známým.

Více než 10 let vám pomáháme s prodejem a pronájmem rezidenčních i komerčních nemovitostí. V našem portfoliu najdete desítky TOP nemovitostí v nejzajímavějších lokalitách Prahy i v dalších koutech České republiky. Nebuďte na prodej či pronájem vašeho domu, bytu či komerčního objektu sami. Stačí navštívit naši vinohradskou kancelář a vše ostatní za vás vyřídíme.

Jsme tým kvalifikovaných profesionálů
Garantujeme vám 100% kvalitu služeb a vysokou odbornost. Každý člen našeho týmu splňuje novelu realitního zákona z roku 2020 - tedy že realitním makléřem může být pouze ten, kdo má vysokoškolské vzdělání v oboru (ekonomie, právo či stavebnictví) nebo více než 3letou praxi ve zprostředkování realit. 

Vnímáme svou odpovědnost
Děláme maximum pro to, abyste byli spokojení a vše proběhlo hladce a bez problémů. Pokud by se ale přeci jen něco nepovedlo, naše realitní kancelář včetně našich makléřů má pojištění odpovědnosti, které pokryje vaše ztráty.

Získejte za vaši nemovitost maximum financí
Jsme tým, který táhne za jeden provaz. Uděláme maximum pro to, abychom vaši nemovitost prodali nebo pronajali za nejvyšší možnou cenu. Čeká na vás nadstandardní servis, který zahrnuje také přípravu nemovitosti (home staging) k prodeji nebo pronájmu. Máme jediný cíl – zatraktivnit váš byt, dům či komerční prostory tak, aby potenciální zájemce okouzlil. Postaráme se o to, aby bylo vše dokonalé – od barevného sladění přes dekorace, osvětlení až po odstranění rušivých elementů. Poté pořídíme luxusní fotografie nebo videoprohlídku a rozhodíme sítě na předních inzertních serverech.

Mějte po boku zkušeného makléře
Po celou dobu prodeje či pronájmu nemovitosti bude vaše zájmy hájit váš osobní realitní makléř z našeho týmu. Provede vás hladce celým procesem a zajistí vše potřebné, aby vám ušetřil čas, starosti i finance. Průběžně vás bude informovat o novém dění a zodpoví vaše otázky. Rozhovor v anglickém jazyce pro nás není žádný problém. Vzděláváme se nejen v jazycích, ale především v oblasti realit, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby a pružně reagovat na změny na trhu nemovitostí i novinky v legislativě.

Spolehněte se na naše právníky, poradce a odhadce
Naše právní oddělení ručí za to, že prodej či pronájem vaší nemovitosti proběhne v souladu s platnými zákony. Advokáti mají na starosti také veškeré vyhotovení smluvních dokumentů, takže budete z právního hlediska maximálně chráněni a nic vás nepříjemně nepřekvapí.
Odhady nemovitostí má na starosti náš odhadce, který je ve svém oboru profesionálem.  
Využít můžete také služeb našich finančních poradců, kteří s vámi proberou možnosti financování nemovitosti. Společně najdete optimální řešení, které vám ušetří peníze.  

Povězte nám o svých představách
Navštivte naši kancelář v krásné čtvrti vyhlášených pražských Vinohrad nedaleko Riegrových sadů. Rádi si s vámi nad šálkem lahodné kávy popovídáme o vašich přáních a potřebách a společně najdeme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Přesvědčte se i vy, že HOUSEin reality šetří váš čas i starosti.


Podívejte se, kde nás najdete a sjednejte si s námi schůzku ještě dnes:

+420 777 211 511 nebo +420 605 255 190

[email protected]

Kdo jsme2