Úvod AKTUALITY

AKTUALITY

Ukončení nájmu a předání bytu: 5 kroků, které se nevyplatí podcenit

Ukončení nájmu provází celá řada formalit - od oznámení výpovědi přes kontrolu nemovitosti, vyúčtování energií a služeb až po přípravu předávacích protokolů a předání klíčů. Co vše je potřeba pohlídat, abyste jako majitelé nemovitosti nepřišli zkrátka? více »

 

PF 2023

Milí přátelé, obchodní partneři, klienti, končí rok, který byl opět plný změn, ale zároveň také nových výzev a zkušeností s tím spojených. Máme za sebou pandemii koronaviru, kdy byl bytů přebytek, příliv uprchlíků z válkou postižené Ukrajiny, kdy je naopak bytů nedostatek. V roce 2022 se také kompletně otočila situace na trhu s prodeji nemovitostí. více »

 

Jak se vyvíjí trh s nájemními byty v současné době?

Válečný konflikt na Ukrajině, rostoucí inflace, zdražování hypoték i stavebních materiálů… To vše hýbe trhem realit, a proto bychom se s vámi chtěli podělit o několik nových postřehů. Ceny nájmů letí vzhůru a rychle dorovnávají propad z doby covidové. Pokud pronajímáte byt či dům, nebo o pronájmu uvažujete, měli byste zbystřit. více »

 

Ať rok 2022 stojí za to!

Drazí přátelé, obchodní partneři, klienti, za námi je další krásný rok plný nových příležitostí a zkušeností, zajímavých setkání i výzev. I přes to, že nás všechny zasáhla nekončící koronavirová krize, byl uplynulý rok úspěšný. Poptávka po nemovitostech byla obrovská, což přineslo spoustu výhod majitelům nemovitostí. Pro klienty hledající dokonalé bydlení byla situace na trhu tak trochu oříšek. Společně jsme ale vše zvládli na výbornou, a tak to má být. více »

 

4 jednoduché tipy, jak prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Majitelé nemovitostí při prodeji dělají často jeden přešlap za druhým a ve výsledku se připraví až o statisíce korun. Vy je dělat nemusíte. Přečtěte si 4 jednoduché tipy, jak utržit za nemovitost pořádný balík. více »

 

Koronavirus hýbe světem realit: Jaký bude mít dopad na prodej a pronájem nemovitostí?

Pandemie koronaviru ovlivnila každého z nás a nevyhla se ani trhu nemovitostí. Nejcitelněji zahýbala s krátkodobými pronájmy, promítne se ale také do cen nemovitostí a dlouhodobých pronájmů. Jaké jsou podle odborníků výhledy do budoucna a jak můžete na současné realitní krizi vydělat? více »

 

Za vklad do katastru si nově připlatíte

Od 1. 1. 2020 se zvedly poplatky za vklad do katastru nemovitostí o 100 %. Místo původní tisícovky nově zaplatíte rovné 2 000 Kč. více »

 

Velkolepý příběh potřebuje perfektní jeviště

Znáte vyhlášené holešovické bistro The Eatery? Mohli jste se o něm dočíst v listopadovém čísle časopisu Forbes. Jídlo připravují přímo před vámi a bez rezervace se tady nenajíte. více »

 

HOUSEIN.CZ - realitka, co mi našla bydlení

Tento článek si můžete přečíst na serveru CelebrityTime. Reference nás velice těší a znamená pro nás velké ocenění práce našeho teamu! :) více »

 

Na detailech záleží: Okouzlete potenciální zájemce už od prvních okamžiků.

Chystáte se prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Jistě vám záleží na tom, abyste našli zájemce co nejrychleji a utržili z prodeje či pronájmu maximum. Pokud nemovitost prodáváte, čeká vás dokonce životní obchod v řádu statisíců či milionů korun. Jakékoliv přešlapy vás připraví o spoustu peněz, dobrou přípravu se tedy rozhodně nevyplatí podcenit. více »