Úvod AKTUALITY

AKTUALITY

4 jednoduché tipy, jak prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Majitelé nemovitostí při prodeji dělají často jeden přešlap za druhým a ve výsledku se připraví až o statisíce korun. Vy je dělat nemusíte. Přečtěte si 4 jednoduché tipy, jak utržit za nemovitost pořádný balík. více »

 

Koronavirus hýbe světem realit: Jaký bude mít dopad na prodej a pronájem nemovitostí?

Pandemie koronaviru ovlivnila každého z nás a nevyhla se ani trhu nemovitostí. Nejcitelněji zahýbala s krátkodobými pronájmy, promítne se ale také do cen nemovitostí a dlouhodobých pronájmů. Jaké jsou podle odborníků výhledy do budoucna a jak můžete na současné realitní krizi vydělat? více »

 

Za vklad do katastru si nově připlatíte

Od 1. 1. 2020 se zvedly poplatky za vklad do katastru nemovitostí o 100 %. Místo původní tisícovky nově zaplatíte rovné 2 000 Kč. více »

 

Velkolepý příběh potřebuje perfektní jeviště

Znáte vyhlášené holešovické bistro The Eatery? Mohli jste se o něm dočíst v listopadovém čísle časopisu Forbes. Jídlo připravují přímo před vámi a bez rezervace se tady nenajíte. více »

 

HOUSEIN.CZ - realitka, co mi našla bydlení

Tento článek si můžete přečíst na serveru CelebrityTime. Reference nás velice těší a znamená pro nás velké ocenění práce našeho teamu! :) více »

 

Na detailech záleží: Okouzlete potenciální zájemce už od prvních okamžiků.

Chystáte se prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Jistě vám záleží na tom, abyste našli zájemce co nejrychleji a utržili z prodeje či pronájmu maximum. Pokud nemovitost prodáváte, čeká vás dokonce životní obchod v řádu statisíců či milionů korun. Jakékoliv přešlapy vás připraví o spoustu peněz, dobrou přípravu se tedy rozhodně nevyplatí podcenit. více »

 

HOUSEin PF 2018

Vážení obchodní partneři, uplynulý rok byl plný neobyčejných zážitků, a to především díky Vám. více »

 

Získejte z pronájmu až o 15 % více

Víte, že špatně nastavenou výší nájemného přicházíte ročně až o desítky tisíc korun? Podhodnocení výše nájmu řešíme se spoustou našich klientů. Přitom v Praze stouplo za poslední měsíce nájemné o 15 i více procent. Pojďme se podívat na to, jaké jsou faktory, které stojí za tímto zdražováním a jak i vy můžete z pronájmu utržit více. více »

 

Chystáte se pronajímat byt a nechce mít problém s neplatiči? Prověříme zdarma Vaše nájemníky.

Chystáte se pronajímat byt? Máte ale obavy, že nenajdete spolehlivé nájemníky? Nebo už pronajímáte a máte špatné zkušenosti s neplatiči? Naše společnost Vám nabízí novou službu, kterou většina konkurence nenabízí. Prověříme Vaše eventuální zájemce o byt, ještě než podepíšete smlouvu a Vy se tak vyhnete nepříjemnostem spojenými s exekutory a neplatiči. Tato služba je naší společností nabízena zcela zdarma! více »

 

Ceny za pronájem bytu rostou. Víme, kde hledat.

Pokud sháníte nějaký byt k pronájmu, máte několik možností, jak hledat. Můžete tzv. “rozhodit sítě” po známých, což mnohdy bývá nejlepší, a zároveň nejvýhodnější varianta. Nebo oslovíte realitní kanceláře, které vám mohou doporučit byt dle vašich preferencí, ovšem je potřeba počítat s vyššími náklady, kvůli provizi. Jestliže máte volný čas a chuť, můžete si také projít nejrůznější webové stránky s inzercí realit a oslovovat vybrané inzerenty sami. Každý z uvedených způsobů má samozřejmě svá pro a proti. více »