Úvod Sázíme stromy

Zasadíme strom za každý byt či dům, který nám nově svěříte k prodeji či pronájmu

Když vaše nemovitost k prodeji či pronájmu najde svého šťastného majitele či nového nájemníka, máme velkou radost a zároveň cítíme obrovskou vděčnost. Nejen za to, že jsme dotáhli další obchod. Ale především proto, že jsme mohli být součástí vašeho příběhu se šťastným koncem. Každý den děkujeme za to, že můžeme dělat práci, která nás naplňuje a baví. Protože víme, že ne každému se to v životě podaří. Dlouho jsme přemýšleli, jak svou vděčnost a radost vyjádřit. A osud to nakonec vyřešil za nás.

Sázet stromy má smysl

Začátkem dubna jsme se zúčastnili jako dobrovolníci projektu na výsadbu stromů v Máslovicích, který pořádala nezisková organizace Sázíme stromy. Věříme totiž, že myslet na planetu a další generace má smysl. A hned tady nás napadlo, že tohle je přesně ono! Chceme pomáhat ozelenit naše města a vesnice a vyjádřit tak náš dík – lidem i planetě. 

DSC_0474

Mějte svůj označený strom vaším jménem

Zasadíme strom za každou nemovitost, kterou nám nově svěříte k prodeji. Strom označíme vaším jménem a pošleme vám fotku s označením lokality, kde ho najdete. Při toulkách českou krajinou se na místo můžete vypravit a přijet se na svůj strom podívat. Za každou nemovitost, kterou nám svěříte do pronájmu, darujeme finanční příspěvek na výsadbu stromů. 

Pokud chcete pomáhat s námi, rádi se s vámi potkáme na další akci, které se pořádají na jaře a na podzim. Přispět můžete také jakoukoliv finanční částkou. Anebo se na vysazování zeleně můžete podílet třeba tím, že naší realitní kanceláři svěříte k prodeji či pronájmu svou nemovitost. Stačí nás kontaktovat, o zbytek se postaráme my. 

Volejte nebo piště sms klidně hned na telefonní číslo 605 255 190 nebo nám napište na email: [email protected] a my se Vám co nejdříve ozveme zpět. 

DSC_0126