Úvod Chci pronajmout

Chci pronajmout

Pronájem nemovitosti pro vás bude skvělým zdrojem pravidelných příjmů. Najít pro vaši nemovitost solidní nájemce ale může být složité. Neztrácejte proto čas ani trpělivost a přenechejte veškeré starosti nám. Víme, jak z pronájmu utržit maximum financí a jak eliminovat potenciální rizika.

Minimum rizika, minimum starostí. Pronájem nemovitosti v 7 krocích:

  1. Při osobním setkání s vámi probereme vaše představy a přání o pronájmu vaší nemovitosti a poté se společně na byt, dům či nebytový prostor zajedeme podívat. Rádi vám poradíme, jak nastavit cenu za pronájem a zda pronajímat krátkodobě či dlouhodobě. Poté podepíše smlouvu, díky které vás při hledání vhodného nájemce budeme moci plně zastupovat.
  2. Víme, jak vaši nemovitost pronajmout za nejlepší cenu. Základem je dokonalá prezentace včetně kvalitních fotografiií, která vyzdvihne kvality a přednosti vašeho domu či bytu. Cílem je umocnit atraktivitu nemovitosti a dokreslit příjemnou atmosféru domova. Díky tomu zájemce zaplatí za pronájem nejvyšší možnou cenu.
  3. Postaráme se o inzerci vaší nemovitosti na nejlepších realitních portálech. Díky letitým zkušenostem víme, jaká skupina lidí bude mít o vaši nemovitost zájem a inzerát vytvoříme přesně na míru jejich potřebám. Pronájem aktivně nabídneme také desítkám zájemců z naší databáze. Váš byt, dům či nebytové prostory obvykle pronajmeme v horizontu několika málo dní či týdnů.
  4. Šetříme váš čas a zařizujeme veškeré prohlídky, zodpovídáme dotazy a mnohem více. Po celou dobu nebude třeba z vaší strany žádné aktivity. Záleží jen na vás, jestli chcete být přítomni u prohlídek nebo raději využijete váš čas na to, co vás baví.
  5. Staré známé heslo „důvěřuj, ale prověřuj” platí v této oblasti dvojnásob. Potenciální nájemníky, kteří o pronájem vaší nemovitosti projeví vážný zájem, před podpisem nájemní smlouvy prověříme, abychom minimalizovali možná rizika pronájmu. Na západě patří prověření nájemníků mezi běžný standard. U nás je mnoha realitními kancelářemi ke škodě vlastníků nemovitostí často opomíjený. Naší snahou je, aby vaši nemovitost obývali bezproblémoví nájemníci a aby byl pronájem dlouhodobý. Proto se snažíme hned v počátcích eliminovat zájemce, kteří představují potenciální riziko. Zjistíme za vás stálost i výši příjmů nájemníků i další informace, které mnoho napoví o tom, zda pro vás mohou představovat nebezpečí. Pokud je to možné, kontaktujeme také bývalé pronajímatele. I délka předchozího pronájmu ledacos napoví. Pokud byl zájemce v nájmu jen několik málo měsíců, může jít o neplatiče a v tomto případě upřednostníme jiného zájemce.
  6. Budeme maximálně hájit vaše zájmy. Nájemní smlouvu proto připravuje vždy náš právník, který se specializuje na oblast nájemních vztahů. „Neprůstřelná” smlouva je základem dobrého obchodu. Součástí smluvních dokumentů je také sjednání vratné kauce.
  7. Vyřídíme za vás také předání nemovitosti novému majiteli včetně zpracování předávacího protokolu s aktuálním stavem měřidel elektřiny, vody či plynu.

Chcete vaši nemovitost pronajmout bez starostí a za výbornou cenu? Kontaktujte nás a potkejte se s námi. Vše ostatní za vás zařídíme my.

Informace o nabízené nemovitosti
Kontaktní informace