Úvod Chystáte se pronajímat byt a nechce mít problém s neplatiči? Prověříme zdarma Vaše nájemníky.

Chystáte se pronajímat byt a nechce mít problém s neplatiči? Prověříme zdarma Vaše nájemníky.

16.5.2017

Chystáte se pronajímat byt? Máte ale obavy, že nenajdete spolehlivé nájemníky? Nebo už pronajímáte a máte špatné zkušenosti s neplatiči? Naše společnost Vám nabízí novou službu, kterou většina konkurence nenabízí. Prověříme Vaše eventuální zájemce o byt, ještě než podepíšete smlouvu a Vy se tak vyhnete nepříjemnostem spojenými s exekutory a neplatiči. Tato služba je naší společností nabízena zcela zdarma!

Které rejstříky prověřujeme? 

  • Centrální evidenci exekucí (CEE) - Veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky. K dubnu 2017 eviduje 919 tisíc osob a 4,509 miliónů exekucí.
  • Insolvenční rejstřík - Známe všechny dlužníky, proti kterým bylo v posledních 6 letech zahájeno insolvenční řízení. Informace ověřujeme online.
  • Úřední deska soudních exekutorů -  Soudní exekutoři si vedou svoje veřejné úřední desky, kde vyvěšují dokumentaci k jednotlivým případům. Denně procházíme vývěsky všech exekutorů a víme tak o každé osobě, jejíž jméno je zde zvěčněno.
  • Veřejné dluhy u VZP - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě Všeobecné zdravotní pojišťovny jsou to dlužníci s dluhem 300 000 Kč a více.
  • Veřejné dluhy u ZP MV ČR - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra jsou to dlužníci s dluhem 100 000 Kč a více.
  • Trvalé bydliště magistrátu -  Každý člověk si může zapsat trvalé bydliště na magistrát a s tím může být spojena jeho vyšší rizikovost. Znáte všechny adresáty magistrátů v ČR? Dali jsme si tu práci a všechny adresy prověřujeme.
  • Hledané osoby policií ČR - Prověřujeme kompletní a aktuální databázi přímo u Policie ČR. Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání

Poslední měření osob v exekuci proběhlo v roce 2015, kdy toto číslo bylo 731 000 lidí, kteří na sebe měli uvalenou exekuci. Za pouhý rok a půl toto číslo stouplo o 188 000 osob tedy na 919 000 lidí, kteří jsou v exekučním řízení.  
 
Velkou výhodou firmy HOUSEin je její osobitý přístup. U každého obchodního případu sledujeme cestu od začátku až do konečného předání finálnímu klientovi. Naše realizované projekty naleznete zde: https://www.housein.cz/realizovane-projekty. A reference klientů zde: https://www.housein.cz/reference.

Firma HOUSEin není na trhu žádným nováčkem. V oblasti pronájmu a prodeje nemovitostí se pohybujeme již 7 let a každý případ řešíme individuálně, osobitě, profesionálně s každým klientem. Naše firma tedy nemá „jednotvárné“ osnovy pronájmu či prodeje, jako je tomu u jiných konkurenčních firem. Snažíme se splnit všechny individuální požadavky jednotlivého klienta. Naší prioritou je právě spokojený zákazník. 

Pokud máte nějaký dotaz k tomuto článku a potřebujete poradit nebo pomoct ohledně prověřování nájemníků? Jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech:

777 211 511, 605 255 190, [email protected]