Úvod Na detailech záleží: Okouzlete potenciální zájemce už od prvních okamžiků.

Na detailech záleží: Okouzlete potenciální zájemce už od prvních okamžiků.

14.3.2018

Chystáte se prodat nebo pronajmout svou nemovitost? Jistě vám záleží na tom, abyste našli zájemce co nejrychleji a utržili z prodeje či pronájmu maximum. Pokud nemovitost prodáváte, čeká vás dokonce životní obchod v řádu statisíců či milionů korun. Jakékoliv přešlapy vás připraví o spoustu peněz, dobrou přípravu se tedy rozhodně nevyplatí podcenit.

Zaměřte se na detaily a udělejte z vaší nabídky trhák. Kupec nebude váhat se složením rezervace ani uhrazením kupní ceny, kterou požadujete. Dlouho nebudete čekat ani na nájemníka, kterému vaše nabídka vyrazí dech a bude se chtít co nejdříve nastěhovat.
Nemusíte se hned pouštět do složité a nákladné rekonstrukce. Někdy stačí pár detailů, aby se vaše nemovitost stala pro kupce magnetem.
 

Zaujměte už od prvních okamžiků
Emoce jsou při prodeji i pronájmu nemovitostí zásadním faktorem. Prvních pár vteřin většinou rozhoduje o úspěchu celého obchodu. Sílu prvního dojmu proto neberte na lehkou váhu.

Proměňte svou nemovitost v útulné a kouzelné místo ještě předtím, než u vašich dveří zaklepe první zájemce. Potenciálního kupce či nájemníka musíte okouzlit už ve chvíli, kdy si nemovitost prohlíží na internetu. Úklid tedy vezměte opravdu „od podlahy” a investujte do kvalitních snímků pořízených fotografem. Podle fotografií se zájemce rozhodne, jestli dá vaší nabídce šanci.

Nepromarněte příležitost a neodraďte kupce či nájemníka neuklizeným či neupraveným prostorem. Pokud neuděláte dobrý dojem, přicházíte o obchod nebo získáte minusové body při vyjednávání o ceně.
 

Posviťte si na nepořádek, starý nábytek i kapající kohoutky
Úklid by měl být rozhodně důkladnější než ten sváteční. Ušpiněné zrcadlo a baterie v koupelně, šmouhy na stěnách, zašlé spáry v kuchyňských obkladech, kapající kohoutky, oprýskaná podlaha, zarostlá zahrada… to vše bude mít zájemce při prohlídce na očích. Pokud chcete udělat dobrý dojem, posviťte si na každý kout vašeho bytu či domu.

Pryč musí také všechen starý, oprýskaný či rozbitý nábytek, který jste už dávno chtěli vyhodit.
 

Přenechte úklid profesionálům
Ale co když nemáte na zdlouhavý a náročný úklid, malování a drobné opravy čas nebo energii? V dnešní době není obtížné sehnat profesionální službu, která se o vše potřebné postará.

V HOUSEin je tato služba dokonce součástí naší nabídky. Její obliba rok od roku stoupá, protože téměř nic nestojí a výsledek stojí za to. Navíc klientům ušetří spoustu námahy a práce.

Náš prověřený partner, firma Stavolesk, zajistí perfektní úklid celého bytu či domu, malování, stěhování nábytku a třeba i rekonstrukci či nezbytné opravy. Stačí zavolat a o veškerou přípravu, hledání vhodného kupce a prodej vaší nemovitosti se postaráme. Vy můžete věnovat svůj čas a energii práci, rodině, koníčkům nebo věcem, které máte rádi.

Pokud chcete vaši nabídku posunout na ještě vyšší metu a získat z prodeje nebo pronájmu nemovitosti maximum financí, nabídnout vám můžeme také profesionální home staging.

Tak co říkáte? Chcete ušetřit čas a znásobit své zisky? Ozvěte se nám na čísle 777 211 511 nebo nám nechte zprávu. U šálku dobré kávy s vámi rádi nezávazně probereme všechny možnosti, jak udělat nejlepší životní obchod.