Úvod Prodej bytu 1+kk, 21 m², ul. U Smaltovny, Praha - Holešovice

Prodej bytu 1+kk, 21 m², ul. U Smaltovny, Praha - Holešovice

Petr Procházka

Rád bych tímto vyjádřil respekt a uznání panu Procházkovi a jeho realitní kanceláři HouseIn za precizní provedení mé zakázky (prodej bytu v Praze). Pan Procházka mi byl představen a doporučen mým rodinným přítelem, který mi dal na pana Procházku výbornou referenci. Velice rád tímto potvrzuji i já naprosto stejnou zkušenost.

Překvapila mne především rychlost, profesionalita a upřímná vstřícnost pana Procházky, který byl vždy připraven mi přispěchat s radou či praktickou informací na pomoc, jak a co řešit v průběhu prodeje. Domnívám se, že podobnou zkušenost s panem Procházkou měla i strana kupující. Ne vždy je průběh celé transakce jednoduchý a v daný moment slovo, či rada profesionála zamezí průtahům, či nepředvídatelným situacím. Což ve výsledku klientovi ušetří spousty starostí, času a peněz.

Přeji mnoho dalších úspěšných obchodů a těším se na další případnou spolupráci. Vždy velice rád a ochotně pana Procházku doporučím pokud někdo z mého okolí bude chtít profesionála na správném místě. Realitního makléře, který své práci rozumí a baví ho. A především dobrého člověka, který své řemeslo umí na výtečnou!

Děkuji mnohokrát, MK