Úvod Velkolepý příběh potřebuje perfektní jeviště

Velkolepý příběh potřebuje perfektní jeviště

29.11.2018

Znáte vyhlášené holešovické bistro The Eatery? Mohli jste se o něm dočíst v listopadovém čísle časopisu Forbes. Jídlo připravují přímo před vámi a bez rezervace se tady nenajíte.

Když nám loni společnost MINT s.r.o. zadala požadavek na pronájem jejich nebytových prostor v Holešovicích, hledali jsme spolehlivé nájemníky. V té době jsme se potkali s Davidem Pátkem, jedním ze zakladatelů dnešního The Eatery. Spolu s michelinským šéfkuchařem Pavlem Býčkem měli skvělou vizi na otevření bistra a pátrali po dokonalém místě, kam budou chodit na jídlo místní. Hned nás napadlo, že je to ono! Prostory jsou v centru dění, nedaleko Ortenova náměstí. Blízko je také holešovická tržnice, kde se dají koupit výtečné sezónní a farmářské potraviny. Obě strany si nakonec plácly a my jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí tohoto neobyčejného příběhu.

Také hledáte perfektní místo pro vaši firmu nebo podnikatelský plán? Máte přesnou vizi a spoustu požadavků? My se výzev nebojíme. Zavolejte nám (739 808 990) nebo napište. Rádi vám pomůžeme.