Úvod O nás Kariéra

KARIÉRA

Chceme dále růst a rozšiřovat naše portfolio i služby. Pomůžeš nám?

V čem jsme jiní?

Škrobenou korporátní atmosféru u nás nezažiješ. Panuje u nás spíše rodinná nálada a všichni společně táhneme za jeden provaz. Zatím co se v jiných realitkách zaměstnanci rychle střídají, náš tým je stabilní. Rádi si také poslechneme tvůj názor a nápady na zlepšení, které nás všechny můžou posunout dál. Zkrátka, budeš právoplatným členem našeho týmu. Protože našim klientům chceme nabídnout ty nejlepší služby, čekají tě pravidelná školení i samostudium. Naše práce nás baví a chceme v ní být dost dobří, a to se bez vzdělávání neobjede.

Na co se ještě můžeš těšit?

  • Vlastní web

Každému novému kolegovi vytvoříme osobní webové stránky, které mu pomůžou nastartovat kariéru. Administrace webu pak bude plně ve tvé režii.

  • Milá asistentka

S administrativou v HOUSEin zápolit nebudeš, tvou pravou rukou bude naše milá asistentka, která se stará nejen o chod celé kanceláře. Tobě tak zbude více času na obchod a schůzky s klienty. Do začátku ti také přidělí zakázky od ostatních kolegů, aby ses měl/a od čeho odrazit.

  • Příjemná kancelář

Sídlíme na pražských Vinohradech poblíž Riegrových sadů, kde je krásně v každé roční době. K dispozici budeš mít po celý den svou kancelář, kde tě nikdo a nic nebude rušit. Můžeš si kdykoliv uvařit kávu, čaj, ohřát jídlo nebo třeba zaťukat na dveře zkušenějšímu kolegovi, když si s něčím na začátku nebudeš vědět rady. Za pronájem kanceláře nic neplatíš. Na dress code si taky nepotrpíme. Ty sám víš nejlíp, v jakém oblečení se cítíš příjemně.

  • Zajímavé provize a bonusy

Tvoje snaha a úspěchy u nás nezůstane bez povšimnutí. Dobrou práci umíme ocenit. Těšit se můžeš na zajímavé provize, benefity i poplácání po rameni.

  • Potkáme se u kávy?

Navnadili jsme tě? Chceš se stát právoplatným členem našeho týmu? Domluv si s námi schůzku na čísle 777 211 511 nebo na e-mailu [email protected]. Rádi tě poznáme osobně a popovídáme si v neformální atmosféře u šálku dobré kávy. Na klasické pohovory ani testy nehrajeme. Vyslechneme tě, zjistíme, co nám můžeš nabídnout a jak by nám to společně mohlo fungovat.

kariera