Úvod Služby Videoprohlídky

VIDEOPROHLÍDKY

Profesionální videoprezentace řekne o vaší nemovitosti více než tisíc slov. Prostory i duši vašeho domu či bytu zachytí mnohem lépe než fotografie s prostým textem. Pomocí dronu dokážeme natočit také kvalitní záběry z ptačí perspektivy, které skvěle dokreslí atmosféru nejbližšího okolí vaší nemovitosti. Ve spojení s mluveným slovem a hudbou dokáže video vyvolat pozitivní emoce, které ovlivní rozhodování zájemce o koupi. Přesvědčí je také za nemovitost zaplatit nejvyšší možnou tržní cenu.

V neposlední řadě videoprohlídka šetří čas vynaložený na prohlídky nemovitosti. Dokáže zprostředkovat zážitek podobný jako při osobní prohlídce a navíc je na internetu k dispozici 24 hodin denně. Díky tomu na inzerát reagují pouze vážní zájemci, kterým se můžeme intenzivněji věnovat při osobní schůzce.

Videa jsou dnes nejoblíbenějším a nejsledovanějším formátem reklamy, který hýbe internetem. Tímto atraktivním způsobem budeme rádi prezentovat také vaši nemovitost. Svěřte nám profesionální prezentaci vašeho bytu, domu či komerčních prostor a o zbytek se postaráme my.  

 

Všechny naše videa najdete zde.